Od wielu lat specjalizujemy się w projektowaniu oraz produkcji ekologicznych i energooszczędnych kotłów centralnego ogrzewania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykwalifikowanej kadrze pracowniczej, oraz ciągłemu rozwojowi, nasze wyroby odznaczają się solidnym wykonaniem i wysoką jakością. Oprócz sprzedaży oferujemy usługi montażowe wszystkich produkowanych przez nas urządzeń. Dodatkowo proponujemy usługi z zakresu wykonywania konstrukcji stalowych, cięcia, zaginania oraz spawania.

 

Wycinarka-laserowa

Oferujemy precyzyjną wycinkę laserową nawet najbardziej skomplikowanych kształtów, przy zachowaniu najwyższej jakości. Posiadamy Laser światłowodowy o mocy 6 kW, polu roboczym 3000x1500mm wraz z obrotnikiem do rur i profili. Tniemy z najwyższą dokładnością takie materiały jak stal czarna, nierdzewna czy aluminium. Wycinane laserem elementy są w większości przypadków gotowe do zastosowania zaraz po wycięciu, bez dodatkowej obróbki, co więcej dzięki wysokiej koncentracji wiązki lasera, temperatura, nie zmienia właściwości i struktury metalu.

 

Świadczymy usługi cięcia laserowego:

- blach czarnych o maksymalnej grubości 20 mm,

- blach nierdzewnych o maksymalnej grubości 12 mm,

- aluminium o maksymalnej grubości 12 mm.

- blach kolorowych powlekanych


 

Cięcie Laserem rur i profili

Cięcie laserem rur i profili to jedna z najnowocześniejszych technologii obróbki tych elementów. Zastosowanie lasera to gwarancja precyzji, szybkości oraz korzystnej cen. W MPM dysponujemy najbardziej nowoczesnym i sprawdzonym, specjalistycznym parkiem maszyn, który jest wyposażony w niezwykle wydajny, zautomatyzowany laser renomowanego producenta. Dzięki temu możemy realizować zamówienia w krótkim terminie, zapewniając jednocześnie dokładność i powtarzalność kolejnych elementów. Korzystając z usług MPM, możesz być pewny, że poszczególne części będą do siebie idealnie pasować i stworzą solidną konstrukcję.

W ramach usługi wykonujemy:

  • cięcie laserowe rur o średnicy od 20mm do 200 mm o maksymalnej długości do 6000 mm

  • cięcie laserem profili kwadratowych od 20mm×20mm do 150mm×150mm o długości do 6500 mm