Poprzednia wersja strony

Od wielu lat specjalizujemy się w projektowaniu oraz produkcji ekologicznych i energooszczędnych kotłów centralnego ogrzewania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykwalifikowanej kadrze pracowniczej, oraz ciągłemu rozwojowi, nasze wyroby odznaczają się solidnym wykonaniem i wysoką jakością. Oprócz sprzedaży oferujemy usługi montażowe wszystkich produkowanych przez nas urządzeń. Dodatkowo proponujemy usługi z zakresu wykonywania konstrukcji stalowych, cięcia, zaginania oraz spawania.

 

Wycinarka-laserowa

Idziemy z duchem czasu, zmieniając dotychczasową technologię CO2 na światłowodową, która umożliwia znacznie szerszy zakres cięcia laserowego przy obniżonych kosztach. Oferujemy precyzyjną wycinkę laserową nawet najbardziej skomplikowanych kształtów, przy zachowaniu najwyższej jakości. Posiadamy Laser światłowodowy o mocy 6 kW, polu roboczym 3000x1500mm z systemem podajnikowym. Tniemy z najwyższą dokładnością takie materiały jak stal czarna, nierdzewna czy aluminium. Wycinane laserem elementy są w większości przypadków gotowe do zastosowania tuż zaraz po wycięciu, bez dodatkowej obróbki, co więcej dzięki wysokiej koncentracji wiązki lasera, temperatura, nie zmienia właściwości i struktury metalu.

Zakres grubości cięcia:

  • Stal czarna – 25 mm

  • Stal nierdzewna – 15 mm

  • Aluminium – 10 mm

Cięcie Laserem rur i profili

Cięcie laserem rur i profili to jedna z najnowocześniejszych technologii obróbki tych elementów. Zastosowanie lasera to gwarancja precyzji, szybkości oraz korzystnej cen. W MPM dysponujemy najbardziej nowoczesnym i sprawdzonym, specjalistycznym parkiem maszyn, który jest wyposażony w niezwykle wydajny, zautomatyzowany laser renomowanego producenta. Dzięki temu możemy realizować zamówienia w krótkim terminie, zapewniając jednocześnie dokładność i powtarzalność kolejnych elementów. Korzystając z usług MPM, możesz być pewny, że poszczególne części będą do siebie idealnie pasować i stworzą solidną konstrukcję.

W ramach usługi wykonujemy:

  • cięcie laserowe rur o średnicy od 20mm do 200 mm o maksymalnej długości do 6000 mm

  • cięcie laserem profili kwadratowych od 20mm×20mm do 150mm×150mm o długości do 6500 mm