Najwyższa jakość w zgodzie z naturą

Kotły MPM przeznaczone są dla najbardziej wymagających użytkowników, ceniących sobie łatwość obsługi, niezawodność i wysoką sprawność w działaniu. Nasze urządzenia nadają się zarówno do domów jednorodzinnych, jak i do wszystkich obiektów komercyjnych. Każdy produkt charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania, trwałością i wysoką wydajnością. Nasze produkty spełniają wymagania 5 klasy wg normy PN-EN 303-5:2021 oraz są zgodne z dyrektywą ECODESIGN - czyli spełniają najbardziej restrykcyjne normy dotyczące emisji substancji szkodliwych. W trosce o środowisko i wysoki poziom ekologiczny naszych produktów wprowadzamy nową serię kotłów, które zostały przetestowane przez instytucje zagraniczne i spełniają nie tylko polskie, ale i zagraniczne normy emisyjne. Jednocześnie korzystają z polskich lub zagranicznych programów dotacyjnych, takich jak Czyste Powietrze, Bafa czy Flamme Verte. Nasze zaangażowanie w rozwój i ochronę środowiska potwierdzają liczne certyfikaty.

Chcemy, aby MPM Projekt każdego dnia coraz lepiej odzwierciedlał oczekiwania naszych klientów. Dlatego rozwijamy się i zmieniamy nasz wizerunek. Przede wszystkim zmieniliśmy logo i wygląd zewnętrzny kotłów, rozbudowaliśmy park maszynowy a cały proces przeprowadziliśmy we współpracy z projektantami zewnętrznymi. Świadome włączenie wzornictwa przemysłowego w strategię rozwoju firmy to krok w kierunku podnoszenia jakości wytwarzanych produktów. Opracowanie wspólnej linii kotłów, która jest DNA naszej marki, wyznaczy kierunek rozwoju firmy na najbliższe lata. MPM Projekt to firma świadoma wyzwań i problemów środowiskowych XXI wieku.

Cenimy również nowoczesny design naszych produktów. Produkowane przez nas kotły będą nie tylko ekologiczne i wysoce wydajne, ale również spełniają wysokie wymagania estetyczne i funkcjonalne. Każdy klient może również spersonalizować zamówiony produkt pod kątem funkcjonalności czy dostępnego koloru obudowy.